Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » SPOTKANIE EMERYTÓW Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

SPOTKANIE EMERYTÓW Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

SPOTKANIE EMERYTÓW Z OKAZJI  DNIA  BABCI  I  DZIADKA

„Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba,

Babcia, mama, wnuczka, inaczej się nie da.

Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele,

Tobie Babciu, Dziadku – przyjemności wiele.”

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego człowieka. Ich święto to wyjątkowy dzień kiedy wnuczęta w szczególny sposób mogą okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Wspólne spędzanie czasu to radosne dzieciństwo dla wnuków, a dla nas dziadków możliwość czerpania pozytywnej energii z przebywania z nimi. To właśnie przez bycie razem dajemy możliwość przekazywania doświadczeń, prostej życiowej wiedzy, takiej, która później w dorosłym życiu okazuje się bezcenna. Okolicznością sprzyjającą tego rodzaju doświadczeniom jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów zorganizowało w dniu 23.01.2018 r. spotkanie, w którym udział wzięli: członkowie stowarzyszenia, zaproszeni goście: Ryszard Bartosik - poseł RP, Zofia Gruszczyńska – radna Powiatu Tureckiego, Sławomir Prentczyński – wójt gminy, Andrzej Toms – przewodniczący Rady Gminy, Agnieszka Mozio – dyrektor przedszkola w Malanowie oraz przedszkolaki pod opieką pani Małgorzaty Muszyńskiej.

Wszystkich zebranych powitała prezes stowarzyszenia pani Zofia Szczepaniak życząc wszystkim, by zdrowie, radość i szczęście towarzyszyły zawsze, a życie było radosne i pogodne. Ciepłe słowa pod adresem zgromadzonych babć i dziadków skierowali zaproszeni goście przekazując na ręce pani prezes kwiaty.

W dalszej części wystąpiły przedszkolaki - dzieci zaprezentowały się zarówno w tańcach, śpiewach, a także recytując wiersze. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękne przedstawienie dzieci zostały obdarowane słodyczami.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na uroczysty poczęstunek, a następnie dj Adrian bawił seniorów do późnych godzin wieczornych.

Członkowie stowarzyszenia serdecznie dziękują restauracji „Vena” za pomoc w organizację uroczystości.

 Jadwiga Czerniak

FOTOGALERIA


Pozostałe aktualności