Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Babci i Dziadka – to święta jedne z najpiękniejszych w roku. W tym szczególnym czasie pamiętamy o naszych ukochanych seniorach, składając im życzenia zdrowia, radości, uśmiechu i wszystkiego czego nasi ukochani potrzebują. Z tej okazji wręczamy także prezenty, które mają wyrazić naszą wdzięczność za trud włożony w wychowanie wnuków i wielką miłość jaką obdarzyli ich dziadkowie.

Stowarzyszenie Emerytów zorganizowało w dniu 22.01.2017 r. imprezę w restauracji „Vena”. W spotkaniu udział wzięli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście: Ryszard Bartosik - poseł RP, Zofia Gruszczyńska – radna Powiatu Tureckiego, Piotr Cyls – zastępca wójta, Andrzej Toms – przewodniczący Rady Gminy w Malanowie oraz Małgorzata Przygońska – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie.

Prezes stowarzyszenia pani Zofia Szczepaniak serdecznie powitała gości, złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom, a następnie udzieliła głosu zaproszonym gościom. Pod adresem Babć i dziadków padło wiele ciepłych słów i życzeń. Poseł pan Ryszard Bartosik wręczył wszystkim Babciom symboliczną różę, a pani Zofia Gruszczyńska przekazała na ręce pani prezes kosz słodyczy.

Część artystyczną rozpoczął zespół muzyczny „Akord”, w wykonaniu którego usłyszeliśmy kolędy oraz kilka znanych przebojów. Następnie wzniesiono toast lampką szampana i odśpiewano tradycyjne sto lat, po czym zaproszono wszystkich na uroczysty poczęstunek. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa, którą poprowadził dj. Adrian Paruszewski. Seniorzy bawili się w miłej atmosferze do późnych godzin wieczornych.

Organizatorzy dziękują restauracji „Vena” za umożliwienie spotkania oraz miłą obsługę.

Jadwiga Czerniak

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 


Pozostałe aktualności