Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Kobieto – puchu marny, a nie do zdobycia.

                                                                   Kobieto – ile w tym słowie piękna, miłości i życia.

 

7 marca 2018 r. po raz kolejny z inicjatywy Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie odbyło się spotkanie członków z okazji Dnia Kobiet. W uroczystości wzięli udział: Piotr Cyls – zastępca wójta Gminy Malanów, Andrzej Toms – przewodniczący Rady Gminy i Marzanna Szczap – skarbnik.

Wszystkich zebranych powitała pani Zofia Szczepaniak – prezes stowarzyszenia życząc paniom zdrowia, radości, szczęścia, uśmiechu oraz spełnienia najskrytszych marzeń i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet. Do życzeń dołączyli się goście składając na ręce pani prezes listy gratulacyjne z życzeniami od władz gminnych, a następnie panie zostały obdarowane tradycyjnym kwiatkiem. Życzenia oraz kosz słodyczy przekazała również nieobecna: radna Powiatu Tureckiego - Zofia Gruszczyńska.

Po części oficjalnej przy kawie i słodkościach rozpoczął się koncert biesiadny Krzysztofa Koniarka. W dwugodzinnym występie mogliśmy usłyszeć wiele jego piosenek ze śląskiej listy przebojów, wiele dowcipów oraz żartów. Wśród piosenek znalazł się też repertuar piosenek znanych i popularnych co zachęciło wszystkich do wspólnego śpiewania.

Dla uczestników spotkania bardzo ważna była możliwość spędzenia czasu we wspólnym gronie. Po uśmiechach na twarzach wszystkich gości i doskonałej zabawie, widać było, że obchodzenie tego typu świąt w dalszym ciągu jest bardzo potrzebne.

Członkowie stowarzyszenia serdecznie dziękują władzom gminy, a restauracji „Vena” za pomoc w organizacji uroczystości oraz upominek.

                                                                                                        Jadwiga Czerniak

Galeria:


Pozostałe aktualności