Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów ODNOWA

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów ODNOWA

Dzień Babci i Dziadka w Stowarzyszeniu Emerytów ODNOWA

21 i 22 stycznia to szczególne dni w kalendarzu, bo dedykowane Babciom i Dziadkom, to dni kiedy wnuczęta w sposób szczególny okazują im swoją wdzięczność, miłość i przywiązanie.

Święto to wspólnie celebrowali członkowie Stowarzyszenia Emerytów ODNOWA, które pod przewodnictwem Czesława Płóciennika rozpoczęło działalność od 6 stycznia 2020 roku.               

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wójt Ireneusz Augustyniak, przewodniczący Rady Gminy w Malanowie Karol Płóciennik i dyrektor CKiBP Małgorzata Przygońska, którzy pod adresem Babć i Dziadków skierowali wiele ciepłych słów. Życzyli aby ciepło rodzinne i szacunek towarzyszyły seniorom przez wszystkie dni w roku, bo jak najbardziej na to zasługują. Byli i są ostoją tradycji i wartości, drogowskazami dla swych dzieci i wnucząt, które niepewnie jeszcze stawiają pierwsze kroki na drodze życia. Życzyli aby upływający czas nie był ciężarem wieku, ale niósł wiele radości i był czasem realizacji pasji i zainteresowań.

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka został tradycyjnie zorganizowany w restauracji Hacjenda i był doskonałą okazją spotkani, rozmów i wspomnień w gronie znajomych czy przyjaciół, a także wspólnej zabawy z DJ Orczykowskim.                                                                                                                                                                      

JC

GALERIA ZDJĘĆ

 


Pozostałe aktualności