Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Matki w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Matki w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Matki w Stowarzyszeniu Emerytów

Dnia 23.05.2019 r. członkowie Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie spotkali się w restauracji Hacjenda by wspólnie świętować Dzień Matki, który przypada 26 maja.

Imprezę rozpoczęli zaproszeni dietetycy, którzy przygotowali krótką prelekcję na temat zdrowych zasad odżywiania, opowiedzieli o nadciśnieniu tętniczym oraz jego objawach i skutkach oraz leczeniu. Była to bardzo ciekawa lekcja, która uświadomiła nam seniorom jak ważny dla zdrowia jest odpowiedni tryb życia.

Dalszą część uroczystości poprowadziła Pani v-ce prezes Bronisława Woźniak, która złożyła życzenia wszystkim matkom oraz powitała zaproszonych gości w osobach: wójta gminy- Ireneusza Augustyniaka, z-cy przewodniczącego Rady Gminy - Jerzego Frątczaka, dyrektora Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej -Małgorzaty Przygońskiej, radnej powiatowej - Zofii Gruszczyńska, a następnie udzieliła głosu gościom.

Wójt Ireneusz Augustyniak przekazał wiele ciepłych słów, życząc wszystkim matkom dużo zdrowia, a na ręce pani v-ce prezes złożył kwiaty.

Po życzeniach p. Płóciennik zadedykował matkom kilka utworów w wykonaniu m. in. Mieczysława Fogga, przeplatając je krótkimi wierszami w wykonaniu członkiń stowarzyszenia.

Po części oficjalnej zaproszono wszystkich na uroczysty poczęstunek poprzedzony lampką szampana oraz odśpiewaniem tradycyjnego sto lat w wykonaniu panów. Po obiedzie wszyscy wzięli udział w zabawie, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Członkowie Zarządu oraz Stowarzyszenia dziękują restauracji Hacjenda za pomoc organizacji spotkania.

 

                                                                             Jadwiga Czerniak

FOTOGALERIA


Pozostałe aktualności