Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STOWARZYSZENIU EMERYTÓW

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STOWARZYSZENIU EMERYTÓW

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STOWARZYSZENIU EMERYTÓW

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało spotkanie dla swoich członków w dniu 22 stycznia 2019 r. w restauracji VENA.

Pani prezes Zofia Szczepaniak powitała członków stowarzyszenia oraz gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Ireneusz Augustyniak - wójt Gminy Malanów, pan Karol Płóciennik - przewodniczący Rady Gminy, pani Zofia Gruszczyńska – radna powiatowa, pani Małgorzata Przygońska – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie. Życzenia płynące zarówno od pani prezes jak i przybyłych gości skierowane pod adresem babć i dziadków zawierały wiele ciepłych słów: zdrowia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia, miłości oraz wsparcia od swoich najbliższych. Włodarze gminy na ręce pani prezes złożyli bukiet kwiatów.

W części artystycznej wystąpił zespół Kokardki działający przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie, prowadzony przez Martę Tomczyk – Groblica. Dzieci zaśpiewały kilka kolęd i piosenek, a na koniec usłyszeliśmy piękną piosenkę w wykonaniu pani Marty. Wykonawcy otrzymali gromkie brawa. W podziękowaniu artyści zostali obdarowani tabliczkami czekolady.

Następnie zaproszono zebranych na uroczysty poczęstunek i odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa, którą prowadził dj Karol. W czasie zabawy panowała bardzo miła i serdeczna atmosfera. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

 

Jadwiga Czerniak 

FOTOGALERIA   


Pozostałe aktualności