Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Seniora w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Seniora w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Seniora  w Stowarzyszeniu Emerytów

Zarząd Stowarzyszenia Emerytów wzorem lat ubiegłych zorganizował w dniu 24 października 2015 roku uroczystość z okazji „Dnia Seniora”. Imprezę zorganizowano w restauracji „Domal”. Pani prezes stowarzyszenia Zofia Szczepaniak powitała bardzo serdecznie przybyłych członków oraz zaproszonych gości. Pani Zofia Szczepaniak poprosiła zebranych o przyzwolenie na występ dzieci z Przedszkola w Malanowie. Program artystyczny przygotowała wychowawczyni grupy pani Alicja Dębińska. Dzieci wykonały wierszyki, piosenki i wspaniałe tańce, za które otrzymały duże brawa od zebranych. Za występ otrzymały po tabliczce czekolady. Dzieci w zamian wręczyły wszystkim zebranym własnoręcznie wykonane z bibuły piękne kolorowe róże. Po występie dzieci odbyła się oficjalna część uroczystości. Pani prezes udzieliła głosu panu Sławomirowi Prentczyńskiemu – wójtowi gmin, który przekazał zebrany, seniorom wiele ciepłych słów: dużo zdrowia, wszystkiego dobrego, życzliwości i ciepła od swoich najbliższych. Podobnej treści życzenia przekazali: pani Bożena Kołek – wiceprzewodnicząca Rady Gminy Malanów i Ryszard Bartosik – wicestarosta powiatu tureckiego.

Po życzeniach zespół „Tradycja” odśpiewał tradycyjne „Sto lat” oraz wykonał kilka piosenek z lat siedemdziesiątych. Następnie wręczono róże dla osobom, które przystąpiły w 2015 roku do stowarzyszenia oraz kwiatek dla czterech członków, którzy ukończyli już osiemdziesiąt lat. W przerwie uroczystości podano uroczysty poczęstunek, ciasto i kawę. Po spożyciu posiłku zaproszono wszystkich do tańca. Panowała bardzo miła atmosfera. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje władzom samorządowym gminy za udzielenie wsparcia finansowego, dzięki któremu można było zorganizować tak wspaniałą uroczystość dla seniorów.

 

Zofia Szczepaniak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności