Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Emerytów

Jak co roku Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało w dniu 8 marca 2016 roku „Dzień Kobiet”. Impreza odbyła się w Sali restauracji „Vena” w Malanowie. W imprezie wzięli udział członkowie stowarzyszenia i zaproszeni goście.

Zebranych serdecznie powitała pani prezes Zofia Szczepaniak. W programie artystycznym dzieci z przedszkola pod opieką wychowawczyni pani Małgorzaty Przygońskiej. Dzieci przygotowały wesołe piosenki, wierszyki i tańce, za które otrzymały duże brawa. Organizatorzy w zamian obdarowali dzieci tabliczkami czekolady.

Pani prezes poprosiła o zabranie głosu zaproszonych gości. Jako pierwszy zabrał głos pan Sławomir Prentczyński – Wójt Gminy Malanów. Skierował kilka ciepłych słów pod adresem wszystkich pań, życzył dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, dużo szacunku i zrozumienia wśród swoich najbliższych. Podobnej treści życzenia przekazali: pan Andrzej Toms – Przewodniczący Rady Giny Malanów i pani Zofia Gruszczyńska – Radna Rady Powiatu Tureckiego z naszego okręgu. Wszystkie panie zostały obdarowane świeżym tulipanem.

Następnie zaproszono wszystkich na uroczysty poczęstunek i wzniesiono toast „Sto lat”. Po obiedzie podano kawę i ciasto, wszyscy wspólnie zaczęli śpiewać piosenki biesiadne, opowiadać wesołe kawały. W czasie spotkania panowała miła i wesoła atmosfera.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują Władzom Gminy Malanów za wsparcie finansowe z budżetu gminy, które w części pokryło koszty.

 

Prezes

Zofia Szczepaniak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności