Dziś jest czwartek, 29.10.2020, imieniny Euzebii, Wiloletty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów Odnowa » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka ze Stowarzyszeniem Emerytów

Dzień Babci i Dziadka ze Stowarzyszeniem Emerytów

Dzień Babci i Dziadka ze Stowarzyszeniem Emerytów

Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało w dniu 28 stycznia 2016 r. w restauracji VENA w Malanowie imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka dla swoich członków.

Pani prezes Zofia Szczepaniak serdecznie powitała przybyłych członków ze stowarzyszenia. Z zaproszonych gości przybyli: pani Małgorzata Przygońska – dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie, pani Agnieszka Mozio – dyrektor Gminnego Przedszkola w Malanowie, pani Krystyna Sobczak – prezes Stowarzyszenia Nadzieja. Zaproszeni goście zabierając kolejno głos, życzyli naszym seniorom dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia i miłości od swoich najbliższych.

W części artystycznej wystąpił zespół Akord działający przy Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie. Wykonał kolędę i kilka wesołych piosenek, za które otrzymał gromkie brawa. Organizatorzy obdarowali ich dużymi tabliczkami czekolady.

Następnie zaproszono zebranych na uroczysty poczęstunek i odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Po obiedzie zaproszono wszystkich do zabawy pod wodzą dj Adriana Paruszewskiego ze Słodkowa. Zabawa połączona była z balem przebierańców, walczykiem czekoladowym. W czasie zabawy panowała bardzo miła i serdeczna atmosfera. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zofia Szczepaniak

GALERIA


Pozostałe aktualności