Dziś jest piątek, 26.04.2019, imieniny Marzeny, Klaudiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów » Aktualności » Emeryci na Dzień Babci i Dziadka

Emeryci na Dzień Babci i Dziadka

Emeryci na Dzień Babci i Dziadka

Stowarzyszenie Emerytów w dniu 24 stycznia 2015 roku w lokalu restauracji „Domal” w Malanowie zorganizowało dla swoich członków Dzień Babci i Dziadka.

Pani prezes Zofia Szczepaniak serdecznie powitała przybyłych gości i członków stowarzyszenia.

W programie artystycznym wystąpiły dzieci z przedszkola z grupy V. W swoim programie artystycznym mówiły wesołe wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły walczyka, tango i kankana. Po występach pani prezes podziękowała dzieciom, nauczycielce pani Barbarze Klimek za perfekcyjne przygotowanie oraz rodzicom, którzy poświęcili swój czas na dowiezienie dzieci na występy. Dzieci wręczyły zebranym własnoręcznie wykonane papierowe, czerwone róże. Organizatorzy obdarowali każde dziecko tabliczką czekolady.

Następnie poproszono gości o zabranie głosu. Jako pierwszy zabrał głos pan Piotr Cyls - Zastępca Wójta, który życzył wszystkim dużo zdrowia, ciepła i szacunku od swoich dzieci i wnuków. Podobnej treści życzenia przekazała pani Krystyna Sobczak - prezes stowarzyszenia „Nadzieja” oraz pani Bożen Kołek - Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Malanów. Po złożeniu życzeń zebranych zaproszono na poczęstunek, który rozpoczęto lampką szampana i odśpiewaniem tradycyjnego „Sto Lat”. Zaproszono wszystkich do wspólnej zabawy, która trwała do późnych godzin wieczornych.

 

Prezes                           

                                                                                               Zofia Szczepaniak

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności