Dziś jest piątek, 26.04.2019, imieniny Marzeny, Klaudiusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie Emerytów » Aktualności » 8 marca w Stowarzyszeniu Emerytów

8 marca w Stowarzyszeniu Emerytów

8 marca w Stowarzyszeniu Emerytów

  Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało w dniu 4 marca 2014 roku w lokalu restauracji Domal w Malanowie Dzień Kobiet. W spotkaniu wzięli udział członkowie stowarzyszenia i zaproszeni goście.

  Po przywitaniu wszystkich zabranych i zaproszonych gości przez Zofię Szczepaniak – prezes Stowarzyszenie Emerytów serdeczne życzenia wszystkim zebranym paniom złożył wójt gminy – Gerard Krzeszewski, Ireneusz Augustyniak – przewodniczący Rady Gminy oraz Jan Tygielski – prezes Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie życząc paniom dużo zdrowia, pomyślności, zadowolenia i szacunku od swoich najbliższych nie tylko w tym uroczystym dniu, ale przez cały rok. Panie otrzymały po pięknym tulipanie. W części artystycznej wystąpił kabaret EWG, który dostarczył zebranym porcję dobrego humoru.

  Wszyscy zebrani zostali podjęci uroczystym obiadem, ciastem i kawą. Do tańca przygrywał zespół UIW z Władysławowa. W czasie zabawy zorganizowano konkurs na najlepiej odtańczony taniec „polkę”. Najlepszą parę nagrodzono koroną i nadano tytuł „króla i królowej seniorów”. Zorganizowano również bal przebierańców. Poproszono wszystkie pary do tańca, aby tak jak to było dawniej zatańczyć „walczyk czekoladowy”, który sprawił zebranym miłe zaskoczenie, bardzo się podobało. Zabawa trwała do późnego wieczora.

Uroczystość była finansowana z dotacji wójta gminy i ze składek członkowskich stowarzyszenia.

Zofia Szczepaniak

FOTORELACJA


Pozostałe aktualności